הי, עדכון ליולי 2021...
אם הגעתם לכאן במטרה להגיע לטיפול אצלי, אנא שימו לב כי אני לא מטפל כיום בדרך הקונבנציונאלית, ולא מקבל טיפולים חדשים. במקום זאת אני מקיים מפגשים חד פעמיים או תקופתיים, בטבע ברוח הדהרמה והבודו: שיחה, מדיטציות, בודותרפיה ותרגול גופני תנועתי. המפגשים מתקיימים באיזור נס ציונה/פלמחים ונמשכים כ- 2-4 שעות, לפי הצורך. אם דרך זו מתאימה לכם, אשמח לתת פרטים נוספים ולתאם, גבו

פסיכותרפיה במבוגרים

פסיכותרפיה במבוגרים, הנה מפגש המבוסס על שיחות והתבוננות על עולמו הפנימי, הגופני, החברתי והאינטימי של הפונה לעזרה. אנו צועדים יחד במסע משותף במטרה לשפר את ההרגשה, את איכות החיים ולהפחית לחץ וחרדה, אשמה, בושה, ייאוש ודיכאון. כמו כן, בטיפול נפתח דרכים להטבה בכל הקשור לקשיים ביצירת קשרים אינטימים, קשיי תפקוד וויסות עצמי. הפסיכותרפיה הפרטנית ממוקדת בהטבה, צמיחה והתפתחות אישית ויכולה לגעת בתחומי חיים וסוגי קשיים רבים ומגוונים.

 

הגישה העיקרית עמה אני עובד שייכת לתחום המיינדפולנס ו-CFT. גישה זו משלבת גישות פסיכודינאמיות, קוגניטיביות התנהגותיות, נוירופסיכולוגיה ונובעת מתוך הפסיכולוגיה הבודהיסטית. כמו כן, מושם דגש על התמקדות בתהליכי ותחושות גוף, סומטיזציה, דמיון מודרך וגישות המשלבות התבוננות וחקירה מעולם אמנויות הלחימה המסורתיות -בודותרפיה.